Moto Isep

Zadzwoń do nas

+48 666 405 410

Gdzie jesteśmy?

ul. Isep 12, Kraków

Przyjeżdżając do naszego serwisu oraz Stacji Kontroli Pojazdów prosimy o zabranie ze sobą dowodu rejestracyjnego pojazdu.

Samochód zastępczy

Na czas trwania naprawy oferujemy naszym klientom samochód zastępczy. O szczegóły zapytaj pracownika.

Geometria zawieszenia to zestaw optymalnych parametrów ustalanych przez producentów samochodów dla każdego modelu auta. Regulacja geometrii kół to przede wszystkim optymalizacja kątów oraz ruch koła podczas jazdy, które zapewniają bezpieczeństwo wszystkim osobom oraz ładunkom znajdującym się wewnątrz pojazdu. Samochód z prawidłowo ustawioną geometrią kół zużywa mniej paliwa oraz wydłuża żywotność opon i elementów układu kierowniczego i zawieszenia. Nowoczesna technologia umożliwia precyzyjną diagnozę za pomocą geometrii kół 3D, która w trójwymiarze zobrazuje ustawienie kół we wszystkich płaszczyznach.

Posiadamy najnowszy i zaawansowany technologicznie sprzęt do pomiaru i regulacji geometrii , ustawiania kół i osi pojazdów firmy Hunter WA560 + kamery HE 421 Elite sprawi, że usługa będzie wykonana precyzyjnie i szybko.
Ustawienie geometrii kół pozwoli zwiększyć komfort i bezpieczeństwo jazdy, ale także przedłuży żywotność opon oraz elementów zawieszenia i układu kierowniczego a nawet zmniejszy zużycie paliwa. Warto zadbać o prawidłowe ustawienie zbieżności po naprawie auta po kolizji, naprawie elementów zawieszenia, układu kierowniczego, gdy bieżniki zużywają się równomiernie.

Przewiń do góry