Moto Isep

Zadzwoń do nas

+48 666 405 410

Gdzie jesteśmy?

ul. Isep 12, Kraków

Przyjeżdżając do naszego serwisu oraz Stacji Kontroli Pojazdów prosimy o zabranie ze sobą dowodu rejestracyjnego pojazdu.

Serwis samochodów

Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie m.in. naprawy układu zawieszenia, hamulców czy wymianę oleju i filtrów.

HAMULCE

Jazda samochodem bez sprawnych hamulców jest bardzo ryzykowna. Układ hamulcowy jest jednym z najważniejszych układów w samochodzie. Od prawidłowego, sprawnego działania hamulców zależy bezpieczeństwo kierującego samochodem, pasażerów oraz innych użytkowników dróg.

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów przeprowadzimy diagnostykę układu hamulcowego. Pozwoli ona na określeniu zakresu prac .Na naprawę układu hamulcowego składają się takie czynności do wykonania,. jak: – kontrola stanu całego układu hamulcowego – wymiana linki hamulcowej – czyszczenie oraz konserwacja hamulców tarczowych i bębnowych – wymiana zużytych elementów układu hamulcowego, takich jak: klocki, tarcze, bębny, szczęki oraz cylinderki – odpowietrzenie układu hamulcowego – wymiana płynu hamulcowego oraz płukanie układu hamulcowego – naprawa, regeneracja bądź wymiana pompy hamulcowej i inne. Na hamulcach nie warto oszczędzać. Zaniedbanie w kwestii utrzymania sprawnie i pewnie działających hamulców może skończyć się dla nas, naszych bliskich, czy też innych użytkowników dróg tragiczne –utratą zdrowia, a nawet życia.

ZAWIESZENIE

Naprawiamy zawieszanie, zawsze używamy części renomowanych firm/
O problemach z zawieszeniem świadczą przede wszystkim stuki dobiegające z okolic kół, kłopoty z utrzymaniem właściwego toru jazdy czy silne wibracje kierownicy. Awarii najczęściej ulegają amortyzatory, sprężyny i sworznie wahaczy. Usterka, nawet drobna, jednego z elementów powoduje szybsze zużywanie się innych

Jak najszybciej umów się na wymianę amortyzatorów i kolumn, kiedy:

kierownica nie będzie reagować tak dobrze, jak dotychczas,
poczujesz, że sterowanie jest sztywne,
zauważysz, że Twoje auto przechyla się, kiedy skręcasz bądź zmieniasz pas,
poczujesz, że podczas jazdy samochód podskakuje.

Są to znaki ostrzegawcze, których nigdy nie należy lekceważyć. Mówiąc o zawieszeniu, warto podkreślić, że podwozie samochodu należy regularnie kontrolować.

OLEJ i FILTRY

W naszym warsztacie świadczymy kompleksowe usługi z zakresu wymiany filtrów wielu rodzajów: oleju, powietrza, paliwa.
Eksploatując samochód spalinowy niezbędną czynnością serwisową jest wymiana oleju silnikowego. Robimy to po przejechaniu samochodem 10 – 15 tysięcy kilometrów lub niezależnie od przebiegu, co rok. Zaniechanie tej czynności doprowadzi nas do poważnych kłopotów, a w efekcie do zatarcia silnika

Cennik w przygotowaniu – o ceny zapytaj pracownika serwisu.

Przewiń do góry